DLM beweegt mensen. Mensen bewegen DLM.

Mensen

ONZE VRIENDEN.

Wij geloven dat oprechte aandacht belangrijk is. Dat goed luisteren naar elkaars wensen en verhalen, samen de week afsluiten en veel lachen er toe doet.  Er zijn in de loop der jaren echte vriendschappen ontstaan bij DLM. Soms onverwacht aan de lange tafel. Soms nadat een contract was ondertekent soms er voor.  Soms zomaar onderweg.  We koesteren deze vriendschappen en zijn er zuinig op.  Onze vrienden zijn onze ambassadeurs.

Jan Boskamp

Richard Verschoor

Hans Kraay Jr

Bas Westerweel

ONZE FAMILIE.

Wij staan altijd voor je klaar!

De P van Persoonlijk staat bij ons hoog in het vaandel. Wij zullen er altijd alles aan doen om je binnen de afspraken van het contract te ontzorgen, zodat je je nooit druk hoeft te maken over je mobiliteit. Net dat stapje extra, dat is DLM.

Hans van Esch

After Sales Manager

Hans@dlm.nl

Terry Voermans

After Sales Coördinator

Terry@dlm.nl

Jacco Vos

After Sales Coördinator

Jacco@dlm.nl

Eric R. Kok

CEO | Owner

Eric@dlm.nl

Niels Jansen

Financieel Directeur

Niels@dlm.nl

Jan van Beelen

Partner

Jan@dlm.nl

Frank Ploegmakers

Financieel Manager | ICT

Frank@dlm.nl

Jurgen Frijters

Financieel Medewerker

Jurgen@dlm.nl

Jenny Krommenhoek

Gastvrouw

Stefan Kok

Account Manager

Stefan@dlm.nl

Thom van Hoof

Account Manager

Thom@dlm.nl

Marc Ravensbergen

Marketing en Communicatie

marc@dlm.nl

Tessa Kok

Marketing en Communicatie

Tessa@dlm.nl
DLM | DÉ LEASE MAATSCHAPPIJ
Sluiten