DLM beweegt mensen. Mensen bewegen DLM.

ONZE VRIENDEN.

 

Wij geloven dat oprechte aandacht belangrijk is. Dat goed luisteren naar elkaars wensen en verhalen, samen de week afsluiten en veel lachen er toe doet. Er zijn in de loop der jaren echte vriendschappen ontstaan bij DLM. Soms onverwacht aan de lange tafel. Soms nadat een contract was ondertekend, soms er voor. Soms zomaar onderweg. We koesteren deze vriendschappen en zijn er zuinig op. Onze vrienden zijn onze ambassadeurs.

 

Jan Boskamp

Richard Verschoor

Hans Kraay Jr

ONZE FAMILIE.

Wij staan altijd voor u klaar!

De P van Persoonlijk staat bij ons hoog in het vaandel. Wij zullen er altijd alles aan doen om u binnen de afspraken van het contract te ontzorgen, zodat u zich nooit druk hoeft te maken over uw mobiliteit. Net dat stapje extra, dat is DLM.

Thom van Hoof

Account Manager

Thom@dlm.nl

Dennis Wildeman

Account Manager

Dennis@dlm.nl

Stefan Kok

Sales Manager

Stefan@dlm.nl

Gabriel Ossef

Partner

Gabriel@dlm.nl

Jan van Beelen

Partner

Jan@dlm.nl

Jurgen Frijters

Financieel Medewerker

Jurgen@dlm.nl

Frank Ploegmakers

Financieel Manager | ICT

Frank@dlm.nl

Terry Voermans

After Sales Coördinator

Terry@dlm.nl

Jacco Vos

After Sales Manager

Jacco@dlm.nl

Hans van Esch

After Sales Coördinator

Hans@dlm.nl

Eric R. Kok

CEO | Owner

Eric@dlm.nl

Niels Jansen

Financieel Directeur

Niels@dlm.nl

Jenny Tavenier

Gastvrouw

Info@dlm.nl

Tessa Kok

Marketing en Communicatie

Tessa@dlm.nl

Sophie Schroen

Marketing en Communicatie

Sophie@dlm.nl
DLM | Dé Lease Maatschappij
Sluiten